Lampy uliczne

Kategorie

Właściwe oświetlenie wpływa zarówno na komfort pracy, jak i jej bezpieczeństwo. Dostępna u nas lampa uliczna LED to świetny patent na oświetlenie terenu wokół firmy lub przed domem. Nasze produkty wyróżniają się wysokim stopniem szczelności, który umożliwia użytkowanie ich nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Jeśli będziesz chciał przytwierdzić je do słupa bądź elewacji budynku, koniecznie sprawdź dostępny u nas uchwyt do lampy ulicznej.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w lampy uliczne LED?

Funkcjonowanie bez światła lub przy jego znacznym ograniczeniu jest trudne, a często nawet niemożliwe. Bez względu na to, czy chcesz oświetlić swoje podwórko, czy parking przed firmą, powinieneś zainwestować w rozwiązania, które będą się sprawdzały przez lata. Lampa uliczna ledowa to jedna z korzystniejszych propozycji, głównie ze względu na długą żywotność oraz niskie zużycie prądu. Ponadto najnowsze modele umożliwiają regulację wielu czynników. Na rynku dostępne są m.in. oprawy LED ograniczające ilości emitowanego światła oraz uchwyty regulujące kąt nachylenia.

Parametry techniczne, na które warto zwrócić uwagę

Lampy uliczne LED z uchwytem lub bez różnią się między sobą m.in. kolorem emitowanego światła. Przy instalacji ledowego oświetlania zewnętrznego najkorzystniejszym wyborem wydaje się barwa neutralna, która jest najbardziej zbliżona do naturalnego światła. Innym parametrem, który należy wziąć pod uwagę, jest stopień szczelności. Wszędzie tam, gdzie możliwy jest kontakt wody z diodami LED, konieczny jest zakup produktów o wskaźniku IP na poziomie 65. Nie bez znaczenia jest też moc oferowanych modeli. Większość z naszych ledowych propozycji oferuje sprawność o wartości 100 lumenów z Wata.

Sprawny montaż lampy

Wybór odpowiedniego rozwiązania ledowego to pierwszy krok do stworzenia optymalnego oświetlenia zewnętrznego. Kolejnym jest odpowiednie zamontowanie produktu. Dzięki dostępnym u nas uchwytom jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Proponowany przez nas mechanizm jest wykonany ze stali, która zachowuje swoje właściwości nawet przy trudnych warunkach zewnętrznych. Produkty tego typu dostępne są ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami, m.in. z kołkami do betonu.

Dostawa na cały świat
24/7 Pomoc
Gwarancja wysyłki
Bezpieczne zakupy

Najnowsze wiadomości

Wózek sklepowy0
Brak produktów w koszyku!
Kupuj dalej