Oświetlenie LED dla domu i przemysłu - AB Ledy

Przedłużacze elektryczne do biura z wyłącznikiem

Kategorie

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie we współczesnym świecie bez ulubionego sprzętu i elektroniki. Bez względu na to, czy urządzenia, z których korzystasz, umożliwiają Ci pracę, przygotowywanie posiłków czy ulubioną rozrywkę, powinieneś móc używać ich na swoich zasadach. Przedłużacze elektryczne domowe z wyłącznikiem zapewnią Ci dostęp do prądu w odległości 5, 3 lub 1 metra od gniazda. Dzięki nim nie musisz dokonywać zmian w instalacji, aby móc korzystać m.in. ze sprzętu RTV lub AGD tam, gdzie będzie Ci wygodnie.

Kiedy dodatkowa listwa zasilająca będzie dobrym rozwiązaniem?

Domowy przedłużacz elektryczny 5 m przyda się w sytuacji, gdy kabel zasilający sprzęt nie jest wystarczająco długi, aby wpiąć go do gniazda. Nie zawsze mamy wpływ na rozmieszczenie kontaktów w domu czy biurze, a nawet jeśli mamy, to często nie jesteśmy w stanie przewidzieć zachodzących z czasem zmian. W przypadku, gdy chcesz przestawić telewizor, wymienić sprzęt w swojej firmie czy po prostu korzystać z laptopa na kanapie, a nie przy biurku, musisz pomyśleć o wygodnym dostępie do prądu. Przygotowane przez nas produkty z wyłącznikiem również w wersji 3- oraz 1-metrowej świetnie sprawdzą się w przypadku tego typu modyfikacji. Korzystać z nich będziesz mógł również, gdy do jednego kontaktu będziesz chciał podłączyć kilka urządzeń. W ofercie posiadamy propozycje z co najmniej trzema wejściami.

Na co zwrócić uwagę kupując przedłużacz?

W przypadku urządzeń mających kontakt z prądem najważniejsze są parametry techniczne. Najlepsze przedłużacze elektryczne z wyłącznikiem lub bez powinny posiadać 3 żyły o przekroju co najmniej 1 mm kwadratowego. Parametr ten decyduje o możliwości przenoszenia prądu, więc przy mniejszych wartościach maksymalne obciążenie jest dość mocno ograniczone. Jego konkretna wartość również powinna być dla Ciebie istotna. W przypadku listwy do użytku domowego lub biurowego wystarczające będzie maksymalne obciążenie na poziomie 2500 W.

Standardy bezpieczeństwa w przypadku produktów zasilających

Przedłużacz elektryczny 3 m, ale też w wersji 1- i 5-metrowej, może być wyposażony w kilka udogodnień, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników. Praktycznym rozwiązaniem jest wyposażenie domowej listwy w wyłącznik. Dzięki temu mechanizmowi w prosty sposób możemy odciąć źródło zasilania w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia. Wyłącznik pozwala również bez większych komplikacji odłączyć wszystkie urządzenia podpięte do listwy na czas dłuższej nieobecności. Zaleca się używanie go po zakończeniu pracy w biurze lub przed wyjściem z domu.

Przedłużacze elektryczne a zużycie prądu

Oszczędność energii to ważna kwestia zarówno dla budżetów domowych, jak i firmowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to z pewnością tym bardziej zdajesz sobie sprawę, jak istotne jest ograniczenie zużycia prądu. Przedłużacz elektryczny 1 m oraz w wersji 3- i 5-metrowej z wyłącznikiem pozwoli Ci łatwiej kontrolować, które urządzanie w danym momencie pobierają energię z gniazda. Często nie jesteśmy świadomi, że sprzęt w trybie czuwania może być w dużej mierze odpowiedzialny za wyższe rachunki w naszym domu lub firmie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz domowe przedłużacze elektryczne 5-, 3- i 1-metrowe objęte kilkuletnią gwarancją.

Dostawa na cały świat
24/7 Pomoc
Gwarancja wysyłki
Bezpieczne zakupy

Najnowsze wiadomości

Wózek sklepowy0
Brak produktów w koszyku!
Kupuj dalej