Oświetlenie LED dla domu i przemysłu - AB Ledy

Lampy przemysłowe hermetyczne LED liniowe

Kategorie

Odpowiednie oświetlenie w miejscach, gdzie panują trudne warunki, wymaga szczególnej dbałości o jakość instalacji. Lampy ledowe hermetyczne z powodzeniem można używać wszędzie tam, gdzie występuje wysokie stężenie pyłów lub wilgotności w powietrzu. Nasze propozycje nadają się zarówno do zakładów przemysłowych, produkcyjnych, jak i warsztatów samochodowych. Tego typu oświetlenie LED można swobodnie dopasowywać do pomieszczeń również ze względu na różne warianty długości – w naszym sklepie możesz znaleźć m.in. produkty 60-, 120- i 150-centymetrowe.

Wytrzymałe lampy z poliwęglanów

Specyfika niektórych branż wymaga szczególnego podejścia do kwestii oświetlenia. Lampa hermetyczna LED wykonana jest z poliwęglanu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Jego wyjątkowe właściwości wykorzystuje się m.in. w tworzeniu szyb kuloodpornych. Wytrzymałość mechaniczna oprawy w większości dostępnych u nas produktów wynosi IK08, co oznacza osiągnięcie 8 szczebla w skali 10-stopniowej. Na długą żywotność naszych propozycji o długości 60, 120 lub 150 cm wpływa też wysoki wskaźnik szczelności. IP65 gwarantuje, że diody ledowe nawet przy kontakcie z wodą lub innym płynem nie ulegną uszkodzeniu.

Niskie zużycie prądu dzięki technologii LED

Oszczędność energii w przypadku zakładów produkcyjnych czy przemysłowych wpływa na opłacalność całego biznesu. W związku z tym niezwykle istotne jest inwestowanie w systemy ograniczające zużycie prądu. Lampa hermetyczna LED 120 cm lub o innej długości gwarantuje moc 169 lumenów z Wata. Jest to wartość wysoce energooszczędna, a przy tym zapewniająca właściwy stopień oświetlenia. Zaletą tego systemu jest także fakt, iż diody ledowe nie potrzebują czasu na rozgrzanie, aby emitować maksymalny poziom oświetlenia.

Kilkuletnia gwarancja na nasze lampy ledowe

Wszystkie wspomniane parametry techniczne sprawiają, że nasze produkty wyróżniają się długą żywotnością. Lampa hermetyczna LED zakupiona w naszym sklepie internetowym objęta jest kilkuletnią gwarancją. W przypadku większości modeli ledowych o długości 60, 120 lub 150 centymetrów jest to okres aż 5 lat.

Dostawa na cały świat
24/7 Pomoc
Gwarancja wysyłki
Bezpieczne zakupy

Najnowsze wiadomości

Wózek sklepowy0
Brak produktów w koszyku!
Kupuj dalej